Nasze przedszkolaki to mistrzowie tworzenia własnych słodkości. Dzieci zarówno poznały recepturę robienia lizaków, jak i same je wykonały. 

Grupa "Skrzaty" wybrała się w odwiedziny do Pana Pszczelarza. Na spotkaniu dzieci dowiedziały się wielu informacji na temat życia pszczół oraz produkcji miodu.

 

Lp. 
Rodzaj czynności 
Terminy w postępowaniu uzupełniającym
1.
Złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola lub do oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
30.05.-06.06.2023r.
2. 
Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola lub do oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, w tym dokonanie przez przewodniczącego komisji rekrutacyjnej czynności, o których mowa w art. 150 ust.7 ustawy Prawo oświatowe.
07.06-14.06.2023r.
3. 
Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.
20.06.2023r.
4. 
Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.
21.06.-23.06.2023r.
5. 
Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.
27.06.2023r.

 

 

W ubiegły czwartek mieliśmy okazję gościć Teatr "Skrzat", który rozbawił dzieci przedstawieniem pt. "Nowe przygody Koziołka Matołka".