W ramach zwycięstwa w wyzwaniu naukowym Projektu Kopalnia Wiedzy JSW, dzieci z grupy Biedronek odwiedziły wydział humanistyczny Uniwersytetu Śląskiego. Pod czujnym okiem naukowców Biedronki miały możliwość wykonania licznych "reakcji". Przedszkolaki przekonały się, że chemia może być nie tylko kolorowa, ale i wybuchowa.
Autor zdjęć: Agnieszka Materna
Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w akcję "Zbieramy miedziaki i wspieramy dzieciaki" i równocześnie informujemy o jej zakończeniu. 
W środę 28.06 odwiedziły nas dzieci z oddziału przedszkolnego przy SP6. Miały one okazję obejrzeć teatrzyk Kamishibai stworzony przez dzieci z grupy Biedronek i Smerfów. Bardzo dziękujemy za mile spędzony czas. 

 

Grupa Motylki wybrała się na wycieczkę do Ośrodka Jeździeckiego "Vanto". Dzieci między innymi odwiedziły boksy dla koni, lążownie, padok, a także miały możliwość zobaczyć konie trenujące do zawodów.

W ubiegły piątek, w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny w klimacie morskim. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie.