O nas


Nasze przedszkole zapewnia profesjonalne kształcenie i rozwijanie umiejętności dzieci pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Nasi Absolwenci są doskonale przygotowani do podjęcia nauki w szkole. Wobec rodziców placówka pełni rolę wspomagającą i integrującą działania wychowawcze, przekazujemy wiedzę pedagogiczną oraz uwrażliwiamy na możliwości i potrzeby dziecka.

Get Adobe Flash player
W tym tygodniu uczyliśmy się o tolerancji, akceptacji innych.
 
 
 

Życzliwy tydzień 
Nauczyliśmy się piosenki pt. "Razem" (Bliżej przedszkola) mówiącej o akceptacji wszystkich dzieci, o tym że razem możemy więcej.
Poznaliśmy Kaczorka Kwaka i Kogucika Filona i ich "przyjaźń".
Poznaliśmy znaczenie słowa "przyjaciel" i zrobiliśmy serduszka dla naszych przyjaciół.
Świetnie bawiliśmy się na zajęciach Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, uczyliśmy się współdziałania, współpracy i akceptacji.
Byliśmy w Krainie Życzliwości, w której to Królewna Gburka zapomniała o "magicznych słowach" i musieliśmy jej i nich przypomnieć. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło weselem. Stworzyliśmy wspólnie kartki z pozdrowieniami dla seniorów z Łaziskach Domów Opieki.
 

 

 
Obserwowaliśmy przyrodę, staraliśmy się policzyć kropelki deszczu na szybie, słuchaliśmy deszczu i odgłosów wody, wiemy już, jak należy ubierać się na deszczową pogodę. Zrobiliśmy puchate chmurki, ćwiczyliśmy logiczne myślenie i manipulowanie na zajęciach matematycznych. Próbowaliśmy skakać przez kałuże i łapać kropelki do piosenki "Pada, pada deszczyk"
 
 
 

Gościmy

Odwiedza nas 378 gości oraz 0 użytkowników.

BIP

Kontakt

Przedszkole nr 6
im. "Pod Topolą"
ul. kard. Wyszyńskiego 27
43-173 Łaziska Górne
tel. 32/2243-356

tel.kom. 605 825 249

email: dyrektor@p6.laziska.pl
admin. logopeda@p6.laziska.pl
Copyright © 2021 Przedszkole nr 6 Łaziska Górne  Rights Reserved.